Gelukkig hebben we de regenachtige dagen achter de rug! De temperatuur begint eindelijk te stijgen en je weet wat dat betekent de voorjaarsgarderobe mag weer uit de kast! Bloemenprints zijn de trend in de lente 2017 en dat is terug te zien in de verschillende designs van handtassen. En wat is een goede voorjaarsgarderobe zonder een goed en handzaam tasje? Voor veel vrouwen is de tas het favoriete accessoire. Het kan je outfit maken of breken en bovendien: van tassen heb je nu eenmaal nooit genoeg! Ook komend seizoen zijn er volop nieuwe favorieten om toe te voegen aan je collectie. Ik zette mijn top 10 tassen voor het voorjaar om je garderobe up te daten op een rij. Ze zijn niet alleen geschikt voor het voorjaar, maar natuurlijk ook voor de zomer.
Geïnspireerd geraakt? Ontdek nu de 10 mooiste, leukste en meest hebberigmakende tassen :
1. Parfois handtas, pink – € 34,95 2. Aldo Kairede handtas light pink – € 54,95
3. Even&odd Clutch rose – € 14,95 4.Valentino Diva schoudertas, zwart – € 59,95
5. Even&Odd Handtas, taupe – € 29,95 6. Pepe Jeans Lexi Bag Handtas natural – € 69,95
7. Ted Baker Alacon shopper pink – € 49,95 8. Anna field schoudertas, rose – € 24,95
9. Mint & Berry schoudertas, cognac – € 36,95 10. Michael Kors Jetset travel schoudertas soft pink – € 159,95
En als ik je een tip mag geven… Koop ze niet alle 10! Dat is slecht voor je portemonnee…
Nummer 1 en nummer 7 vind ik beide erg leuk! Bij nummer 7 vooral dat strikje, daar hou ik wel van :). Leuke kleuren ook!
Wat een leuke tassen! Ik vind ze eigenlijk allemaal prachtig, Maar in het speciaal de laatste!
Ik ben gek op tassen! Aangezien ik volgende week naar Ibiza ga, ga ik nu voor 6, maar 9 vind ik ook erg mooi
Oehh ik vind ze allemaal eigenlijk super mooi, maar als ik moet kiezen dan vooral 7,8 & 10 x
Wat eeen leuke tassen! Ze hebben allemaal wel wat., maar ik vind vooral 7 en 10 heel moooi!
Leuke tassen! Ik heb echt een zwak voor tassen en koop ze echt vaak, haha. 8, 9 en 10 vind ik het mooist.
Auteur
Same here! Kan gewoon niet kiezen maar als ik echt MOET dan vind ik 10 toch wel het leukste…
Nummer 9 vind ik erg leuk, die zou ik als liefste willen!
Nummer 10 vind ik echt mega vet! Helaas is die natuurlijk ook lekker duur…
Auteur
Heb ook altijd dat zelfde probleem. We hebben gewoon een goede smaak denk ik;)
Ohhh nummertje 5, wat een leukerdje! Als ik zou moeten kiezen. Het liefst koop je natuurlijk allemaal haha!
Auteur
haha welke vrouw niet?
Ik vind ze allemaal mooi! Nr 7 , 9 en 10 zou ik dan voor gaan, maar blijft een lastige keus!
Oeh, 8 en 9 zijn mijn favoriet! En leuk geprijsd ook nog joh. Hmmm, zal ik dan…. ,
Nummer 5 lijkt me echt een tasje voor mij.. Maar toch koop ik ze te weinig.. Liever Makeup.. Hahaha
Nummer 2 en 9 vind ik echt fantastisch! Het doet me denken aan de zomer en festivals.
Nummer 8 en 9 vind ik zo mooi!
Liefs
Nummer en 9 en 10 vind ik het mooist. Leuke verzameling!
Die van Mint & Berry is super mooi en helemaal niet duur! Leuke tassen zo allemaal bij elkaar, ik krijg gelijk zin om een nieuwe tas te kopen (mijn vriend ziet me alweer aan komen ).
Ik vind nr 5, 8 en 10 erg leuk!! Ik hou van kleine tasjes, maar kom er altijd achter dat ik teveel spullen mee moet nemen dus blijven die tasjes in de kast liggen en komt mijn hutkoffer weer tevoorschijn ?!
Super mooie tassen, vooral de Anna field en Michael Kors tassen zijn super gaaf!
Liefs
Ze zijn niet echt mijn smaak helaas. Dat ligt met name aan de lichtere kleuren. Ben toch meer van het zwart